USD
TR
Araç Teslim
İade Ofisi
Alış Tarihi
Alış Saati
İade Tarihi
İade Saati
İndirim Kodu
 • Ücretsiz İptal ve Değişim
 • En İyi Fiyat Garantisi
 • Ön Ödemesiz Rezervasyon
 • 7/24 Destek ve Yol Yardımı
NEDEN BİZ
Araç Kiralamada;
Arayın, Karşılaştırın ve Tasarruf Edin !
 • Hızlı Rezervasyon
 • ARAÇ GÜVENLİĞİ
 • BAKIMLI ARAÇLAR
 • 7/24 İLETİŞİM
 • EN İYİ FİYATLAR-
KAMPANYALAR
Yorumlar
 • Fatih P.
  Tıtır tıkır işleyen sistemleri var, tavsiye ederim.
 • Salih K.
  Araç temizliği ve dezenfektesi yapılmış bir şekilde teslim aldım güler yüzlü ve hizmet kalitesinden memnun kaldım.
 • Melike A.
  Yeni havalimanından teslim aldım sorunsuz bir şekilde müşteri memnuniyeti ile memnun kaldım
 • Rahmi B.
  Uzun dönem araç kiralama hizmetini tercih etmek, benim için büyük bir kolaylık oldu. Hem iş hem de kişisel kullanım için bir araca ihtiyacım vardı ve kiralama süreci çok basit ve hızlıydı.
SIKÇA SORULAN SORULAR
hls filo,Araç Kiralama İptal ve İade Şartları Nelerdir?

Kiralama başlangıç tarih ve saatinden 48 saat öncesine kadar bildirilen iptallerde ücretsiz iade yapılır,

Kiralama başlangıç tarih ve saatine 48 saatten az süre kalan iptal bildirimlerinde kira bedelinden 3 günlük kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir

Haber verilmeksizin aracın alınmaması durumunda iade yapılmaz. 

hls filo,Araç Kiralama İptal ve İade Şartları Nelerdir?
hlsfilo,Araç Kiralamada Sürücü ve Ehliyet Şartları Nelerdir?
Araç kiralama hizmetlerini en az 2 yıllık ehliyet ile gerçekleştirebilirsiniz. Ehliyetiniz, kimliğiniz veya pasaportunuz ile kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.
hlsfilo,Araç Kiralamada Sürücü ve Ehliyet Şartları Nelerdir?
hlsfilo,Araç Kiralama rezervasyonu nasıl oluşturabilirim?
Araç rezervasyonunuzu, www.hlsfilo.com.tr rezervasyon bölümünden ilgili seçimleri tamamladıktan sonra Visa/Mastercard kredi kartlarınızı kullanarak veya ofisimizde havale ile yapabilirsiniz.
Ayrıca, +90 (216) 415 52 42 numaralı çağrı merkezimiz ya da ofislerimiz aracılığı ile de rezervasyonunu gerçekleştirebilirsiniz.
hlsfilo,Araç Kiralama rezervasyonu nasıl oluşturabilirim?
Araçlarınızda (HGS), (OGS) var mı? HGS'den geçiş yaptım. OGS'den geçiş yaptım. Nasıl ödeyeceğim?
Tüm filomuzdaki araçlarımızda HGS bulunmaktadır. Kiralama sürenizin sonunda, HGS kullanım bilginiz ofislerimize ulaşır ve geçiş ücreti kredi kartınızdan tahsil edilir.
Geçiş ücreti ile ilgili tahsilat süreci Karayolları Genel Müdürlüğü'ne bağlı olduğu için olağan sürelerden daha geç tahsilat yapılabilmesi mümkündür.
HGS olan araçlarımız ile OGS gişelerinden geçiş yaptıysanız; kaçak geçiş yapmış olursunuz. Kaçak geçiş ücreti (diğer trafik ihlallerinde olduğu gibi) ilgili devlet kurumları tarafınca HLS Filo'dan tahsil edilir.
Kaçak geçiş ücreti (diğer trafik ihlallerinde olduğu gibi), kiralama sürecinde ibraz edilen kredi kartından tahsil edilir.
Osmangazi köprüsünden yapılan geçişlerde HGS kullanılamamaktadır, gişede nakit ödeme yapılması gerekmektedir.
Araçlarınızda (HGS), (OGS) var mı? HGS'den geçiş yaptım. OGS'den geçiş yaptım. Nasıl ödeyeceğim?
hlsfilo,Kaza Durumunda Ne Yapmalıyım?
Misafirlerimizin 0533 153 41 27 numaralı hattımızdan yetkili kişilere ulaşarak bilgi vermesi gerekmektedir. Misafirlerimizin duran araca çarpması halinde ya da aracımız park halindeyken üçüncü şahıslar tarafından aracımıza çarpılması halinde; aracın yeri değiştirilmeksizin en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınmalıdır. Çarpışma halinde; sürücü belgesiz motorlu araç kullanılması, sürücüde yaş küçüklüğü olması, sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesinin olması, kazaya karışan araçlardan birinin kamu kurumlarına ait olması, kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelmesi, sadece üçüncü kişilere ait eşyalara zarar gelmesi, kazaya karışan araçlardan birinin trafik sigortasının bulunmaması, kazanın ölüm ya da beden zararı ile sonuçlanması hallerinden en az birisi mevcutsa aracın yeri değiştirilmeksizin en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınmalıdır.
hlsfilo,Kaza Durumunda Ne Yapmalıyım?
Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et