TR
Ümraniye Araç Kiralama
Detay
Ümraniye Araç Kiralama

  Ümraniye Araç Kiralama

  Yüz ölçümüyle İstanbul’un en büyük ilçelerinden biri olan Ümraniye, son yıllarda hızla nüfusunu artırarak en kalabalık üçüncü ilçe olmayı başarmıştır. En yakın havalimanına 35-40 kilometre uzaklıkta bulunan ilçe, Boğaziçi köprüsü ve çevre yolu aracılığı ile diğer semtlere yakınlığından dolayı cazibe merkezi olarak insanları çeker. Ümraniye araç kiralama hizmeti alarak tüm şehri özel araç rahatlığıyla gezebilir, işlerinizi halledebilirsiniz.

  Üsküdar’a bağlı konumuyla hayli gözde yerleşim yerlerinden biri olan Ümraniye’den araç kiralayarak İstanbul’un her yerini kolayca keşfetmeye ne dersiniz? Bayındırlık anlamına gelen Arapça kökenli ümran kelimesinden adını alan Ümraniye’nin Frigyalılara kadar uzanan tarihi sokaklarını dolaşmak İstanbul’u anlamak için size yol gösterebilir. Yatırımlarınız için de çamlarla çevrili bu geleneksel ilçeye gelmek isteyebilirsiniz. Günümüzde kalabalıklığı ve ormanları ile etkileyici bir görünüme sahip ilçenin kuzeyinde Beykoz, kuzeydoğusunda Şile, doğusunda Kartal, güneyinde Kadıköy ve batısında Üsküdar bulunur. Nerede olursanız olun, Hls Filo araç kiralama hizmetiyle son model otomatik veya düz vites araçlardan birini kiralayarak Ümraniye’yi özgürce gezebilirsiniz.

  Ümraniye Araç Kiralama

  Yoğun trafik sorunlarının yaşandığı İstanbul’da pek çok yoldan rahat ulaşım imkanı sunmasıyla adeta bir ticaret merkezi konumuna yükselen Ümraniye’de sanayileşme çevre ilçelerden de takip edilir. Cevher Ağa Cami, Cevher Ağa Mektebi, Cevher Ağa Çeşmeleri, Hekimbaşı Av Köşkü, Ali Baba Çeşmesi, Dudullu Aide Sultan Çeşmesi gibi tarihi yerler buradadır. Ümraniye’de Alemdağ Caddesi üzerinde bulunan Cevherağa Cami; 1897’de, Sultan II. Abdülhamid döneminde Cevher Ağa tarafından yaptırılmış olup tarihi nedeniyle pek çok ziyaretçi için merak konusudur. Küçüksu-Ümraniye yolunda bulunan Hekimbaşı Av Köşkü, Sultan Abdülaziz’in av köşkü olarak bilinir. İstanbul için alışılmadık bir rönesans mimarisi ile mimar Sarkis Balyan’a yaptırılan köşk en son 2006 yılında restore edilerek ziyaretçilere açılmıştır. Ümraniye araç kiralama hizmeti ile istediğiniz tarihi alana kolayca ulaşarak kendi aracınızla seyahat etme ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

  Ümraniye Rent A Car

  Aşağı Dudullu Mahallesi, Alemdağ Caddesi Semavi Sk. No:2 34773 Ümraniye/İstanbul Ümraniye rent a car ofisimizde dilediğiniz aracı istediğiniz gün sayısı kadar kiralamanız mümkün. Ümraniye halkının yoğun şehir yaşamına küçük bir ara vermek için gittiği ve dinlendiği Dudullu, diğer adıyla Aşıklar Tepesi’ne, Trabzonpark’a ve Tantavi Sosyal Tesisleri’ne ulaşabilmek için otobüs, metrobüs gibi ulaşım araçlarını değerlendirmek zorunda değilsiniz. Zamanınızı daha verimli kullanmak ve günü yollarda geçirmemek istiyorsanız sizleri Hls Filo olarak Ümraniye araç kiralama ofisimize bekliyoruz. Çok kısa bir sürede araç kiralama işlemlerinizi yapabilir, zamanı kendinize ayırabilirsiniz.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et