USD
TR
Hakkımızda

1997 yılında Halis Görken tarafından İstanbul ’ da kurularak 5 aracı ve operasyonda doru yön sloganı ile iş hayatına başlayan HLS FİLO Rentcar, bugün Türkiye’nin her noktasında bulunan çözüm ortakları aracıyla kurumsal firma ve personellerine özellikli hizmet veren, yenilikçi çözümleriyle sektörüne öncülük eden, %100 Türk sermayesi ve sağladığı istihdam ile ülke ekonomisine doğrudan katkı sağlayan, müşterinin günlük aylık ve yıllık araç kiralamasını yapan oto kiralama markasıdır. .

2010 yılında fark yaratan lider 2010 projemiz ‘’ HLS FİLO RENTCAR ’’ hayata geçirilerek, kurum ve kuruluşların kısa dönem araç kiralamalarında özellikli hizmet ile buluşması sağlanmıştır. Bu sayede ayrıcalıklı hizmet çeşitliliği, hizmet kalitesi, araç filosu, müşteri memnuniyeti, konularında hızla gelişme sağlayarak, günlük ve kısa dönem araç kiralamada sektör liderliği başarısına ulaşılmıştır. Hedefimiz sürekli yenilikçi çalışmalarımız ve müşteri odaklı yaklaşımlarımızla, haklı başarımızı en yüksek müşteri memnuniyeti ile korumaktır.

Etkin çözümler projelerimiz kapsamında en iyi hizmeti, en uygun maliyetle sunmak amacıyla yine bir ilk ve eşsiz olan ‘’Lider trafik alt yapısını ve tek noktada tüm türkiye’ye hizmet entegrasyonu’nu sağlamıştır. ‘’ teslim noktalarımız çözüm ortaklarımızla başarı ile hayata geçirilmiştir.araçlarımız, temizlik, anti bakteriyle temizlik, kontrol ve servis aşamalarından, doğrudan kendi kontrolümüzde yaptığımız hizmetlerle , sağladığımız maliyet ve hızlı servis avantajlarımızla müşterilerimize doğru ve tam hizmet sunmaktayız.

Oto kiralama ile ilgili ülkemiz ve dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. ‘’Bununla ilgili İstanbul ticaret odası gibi STK’larda firma yöneticimiz HALİS GÖRKEN aktif görev almaktadır .’ Türkiye’nin oto kiralama‘’ firması olarak gururla yarattığımız markamızı, yenilikçi ve rekabetçi projelerimiz, sürekli gelişim hedefimizle, çalışmalarımız devam etmektedir.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et